راه اندازی شبکه وایرلس , خدمات شبکه های بی سیم

 

 

یکی دیگر از راهکارهای انتقال اطلاعات شرکت صامتل ، علاوه بر خدمات طراحی و اجرای شبکه های فیبر نوری، اجرای شبکه Wireless یا شبکه بیسیم می باشد . در این روش نیز می توان از خدمات پهنای باند شرکت صامتل جهت اینترنت یا اینترانت استفاده نمود . در تکنولوژی بی سیم به جای کابل از امواج راديويی و مايکروويو  برای انتقال اطلاعات بين دستگاه ها استفاده می گردد. در این تکنولوژی اطلاعات با کمک فناوری مدولاسیون، در نقطه ی مبدا دیتا ( اطلاعات ) را تبدیل به امواج کرده و به سمت مقصد ارسال می کند، سپس در نقطه مقصد امواج مجددا تبدیل به دیتا شده و مورد استفاده قرار می گیرد. 

انتقال سیگنال‌ها در این سیستم در باند فرکانسی مجاز اینترنت بی‌سیم یا Wireless  است. باند فرکانسی مجاز این خدمات در سراسر جهان، فرکانس‌های 2.4، 5.4 و 5.8 گیگاهرتز است و شرکت‌های ارایه دهنده‌ی این خدمات تنها می‌توانند خدمات خود را در این فرکانس‌ها ارایه کنند. همچنین امنیت در شبکه های بیسیم بعنوان یکی از پر چالش ترین فاکتورها میباشد که با تنظیمات صحیح می توان جلوی هرگونه هک و سوء استفاده از سرویس را حذف نمود.

 

راه اندازی شبکه وایرلس صامتل :

جهت برقراری و راه اندازی شبکه وایرلس بین مشترک و مراکز وایرلس صامتل می بایست شرایط ذیل فراهم باشد :

  • برای ایجاد ارتباط به وسیله امواج رادیویی، لازم است که دو مرکز ارایه دهنده‌ و گیرنده‌ی خدمات، خط دید مستقیم داشته باشند.

    همچنین در مسیر دو ساختمان تداخل فرکانسی وجود نداشته باشد .

 

اجرای شبکه Wireless

چه شرکتهایی می توانند از خدمات بی سیم ( شبکه های وایرلس یا Wireless Network ) شرکت صامتل استفاده کنند ؟

 تمام سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ که برای برقراری ارتباط با شبکه جهانی و شبکه‌های داخلی خود به پهنای باند بیش از 1 مگا بیت بر ثانیه و با سرعت ارسال و دریافت برابر و یا نیاز به ارتباط بین سازمانی (ترانزیت) دارند می‌توانند از خدمات بی‌سیم وایرلس استفاده کنند.

 

 

 

درباره صامتل

 

گروه  صامتل در تاریخ 1388 با هدف توسعه صنعت IT کشور آغاز به فعالیت نمود ، که در حال حاضر متشکل از پنج شرکت رسمی زیر گروه می باشد ، این گروه با در اختيار داشتن کادري مجرب و دارای گواهینامه های معتبر بین المللی در زمینه پیاده سازی سرویسهای شبکه ، و همکاری با چند شرکت خارجی و داخلی  فعال در این زمینه، آماده ارائه خدمات می باشد. سياست کلي  گروه ­ فراهم آوردن بستري مناسب جهت ارائه راهکارهای جامع شبکه،سیستمهای مدرن زیرساخت و نيز ارائه سرويس هاي مختلف امنيت اطلاعات ، پیشرو در زمینه شبکه های تلفنی  و  طراحی  و پیاده سازی سوئیچ های مخابراتی NGN و همچنین ارائه تجهیزاتی زیر ساختی و مخابراتی ،  در سطح کشور مي باشد. 

 

چشم انداز

 

 ارائه خدمات تخصصی، بهینه و مستمر در زمینه فناوری اطلاعات و سیستم های مخابراتی که از یک سو

نیازها و خواسته های سازمانها و شرکتهای تجاری ایرانی را به بهترین وجه برآورده می سازد و از سوی

دیگر هماهنگ با رشد و تحولات تکنولوژیکی روز دنیا پیش می رود.

تماس با ما

 

 تهران . میدان توحید . خیابان توحید . پلاک 75 واحد 6 

 

 کدپستی : 1419714353

 

 تلفن :  02191011530(10خط)

 

 24 ساعته : داخلی 800

 

 ایمیل : info@samtelfarda.com

 

 سایت : www.samtelfarda.com

 

Template Design:Dima Group